Nieuws

Morgana wint Retailprijs

Samen met Morgana ontwikkelde DST een vernieuwende winkelformule op het gebied van slapen.


Een persoonlijk slaapadvies op basis van een persoonlijk meetsysteem. Een ruimte waarin je je eigen slaapkamer virtueel kunt inrichten. Een showroom gebaseerd op ‘minder is meer’. Evocatieve inspiratiekamers. Het zijn enkele onderdelen van de nieuwe Morgana winkels. DST begeleidde Morgana bij de ontwikkeling van het concept, inclusief de nieuwe huisstijl en de bijbehorende de merkpositionering.

Het nieuwe Morgana-concept werd als eerste toegepast in de pilotwinkel in Wormerveer. Inmiddels is het ook uitgerold in Morgana Arena Amsterdam. Winkels in Hendrik Ido Ambacht en Utrecht volgen in 2009.

Het concept werd bekroond met de Retail Jaarprijs Innovatie 2008.

Uit het juryrapport:

‘Bij Morgana wordt nieuwe technologie ingezet om de winkelfunctie en de koopervaring fundamenteel te veranderen. Morgana creëert een nieuw winkelconcept dat niet alleen onderscheidend is van de traditionele beddenspeciaalzaak, maar ook op een toekomstgerichte wijze nieuwe toegevoegde waarde biedt voor de consument. Morgana is een innovatie, die verder gaat dan try & buy en is een experience voor langdurig slaapgenot’.